פנה עכשיו לקבלת הצעת מחיר וייעוץ חינם!
 • מחירי משאבות חום במבצע למתקין
  3 קילוואט 5000 שח
  6 קילוואט 6000 שח
  8 קילוואט 8500 שח
 • מבצע למתקין

  משאבת חום לדוד מים המחמם את הדוד בחמישית ממחיר של גוף חימום
  כולל צג אלקטרוני המראה את טמפרטורה של הדוד

  ב - 3,000 ש"ח + מע"מ

 • מבצע

  הסקה לדירת 100 מטר הכוללת :
  מזחם, פריסת צנרת מתחת לריצוף, פיקוד מרכזי בעל תצוגת LCD

  ב - 24,000 ש"ח + מע"מ

 • מבצע

  הנחת צנרת תת ריצפתית לדירת 100 מטר מרובע
  כולל בידוד תקני F30 ,רשת מגולוונת , מרכזיה עם פקוד לכל חדר.

  ב- 12000 שח + מע"מ

  המבצע עד גמר המלאי

קראו על הפטנט הבלעדי שלנו - מס' פטנט 184810

כיצד פועל מזחם?

הסבר אודות משאבות חום

משאבות חום

משאבות חום

משאבת חום היא מכונה איכותית בעלת שיטות חימום מתקדמות ביותר.
למשאבות חום קיימים יתרונות רבים ובעצם היא מנצלת את האנרגיה הקיימת של הסביבה.
בעזרת שיטת חימום זו ניתן להוריד עלויות החימום באחוזים רבים.
משאבות אלו ידידותיות לסביבה, מה שהופך אותן בעיקר בתקופתינו לנפוצות ביותר.
בעזרת משאבות חום ניתן לעבוד על פי כל שיטות החימום המקובלות, עם חימום תת רצפתי או רדיאטורים.
ניתן לשלב את המערכת עם קולטי שמש ובכך לשפר ולייעל את החימום הביתי.
בבית שבו מותקנות משאבות חום ניתן לחמם בעזרתן בריכות שחייה, ג'קוזי, ודודי מים.


משאבות חום בייצור ישראלי! רוב החברות בארץ עובדות עם משאבות חום ביבוא מסין.
בקולד פוינט מערכות חימום אנו עובדים עם משאבות חום בייצור מהארץ.

פרטים כלליים

מערכת משאבות חום משולבת במי רחצה חמים, המספקת פתרונות חימום לצרכים שונים,
מופעלת באנרגיית חשמל בעיקרון הדחיסה חוסך בין 30%-80% לעומת הסקה בסולר, נפט, גז וגופי חימום.
מכשיר קומפקטי המתאים להתקנה בכל דירה בבית משותף, בוילות ובקוטג'ים.
המערכת מאפשרת שליטה מלאה על חום הבית וחום מי הרחצה.
בעל בקרת טמפרטורה אוטומטית מלאה.
פעולות משאבות חום והמזחם שקטות מאד וקל ונוח להתקנם ולהפעלתם.

טבלת השוואת מחירים - משאבות חום

השימוש במשאבות חום הינו חסכוני ביותר באנרגיה - פי 12 מאשר חימום בסולר!!

למחשבון אומדן עלויות חימום הבית באתר משרד התשתיות הלאומיות - לחץ כאן

גלריית משאבות חום

הרכבת משאבת חום במפעל משאבת חום בהרכבה במפעל משאבת חום טיפוסית הר אדר קו יצור מזחמים ומשאבות חום במפעל בקרית אריהחימום אחיד בשליטה ממוחשבת

משאבות החום מאפשרות חימום אחיד בכל חלקי הבית תוך בקרה ושליטה על רמת החימום באזורי הבית,על ידי מערכת בקרה ממוחשבת.
חברת קולד פוינט מספקת פיתרון חימום לבית,החוסך באופן משמעותי בהוצאות הנגרמות לחימום, עבור לקוחות שבביתם מותקן מכשיר חימום המופעל ע"י גז נפט,סולר או חשמל.
החברה מציעה החלפת המכשיר הקיים בדירה ,או התנתקות מהסקה מרכזית וחימום הדירה בהסקה דירתית.
המכשיר שומר על עקרונות איכות הסביבה הוא אינו מלכלך ,אינו מזהם ואינו מסכן מבחינה בריאותית (ואין בו גז אין בו פיח).

שיקולים בהטמעת משאבות חום במערכות חימום מים - לחצו כאן לקריאה בהרחבה


הסוגים של מערכות הסקה מרכזית וחימום תת רצפתי

מערכות הסקה מרכזית וחימום תת רצפתי נחלקות לכמה סוגים שונים כמו למשל משאבות חום, מבערים, רדיאטורים, הסקה מרכזית, מחממי מים, תנורי חימום, משאבות סחרור ועוד. משאבות חום נועדו לחימום או קירור בתים לרבות חימום מי צריכה. פעולות אלו מתאפיינות בניצול מקסימאלי, פעולה שקטה, חימום בטמפרטורות חוץ נמוכות, קירור בטמפרטורות חוץ גבוהות, מדחסי סקרול שקטים, ויחידת בקרה נוחה למשתמש.

חיסכון בחשמל על ידי שימוש במשאבות חום

נושא חיסכון השימוש במשאבות חום הוא נושא חשוב במיוחד לאור עליית מחירי החשמל והגז. לגבי עלות ההתקנה: רוב המומחים טוענים שניתן להחזיר את ההשקעה תוך ארבע שנים לכל היותר, תלוי כמה אנו מחממים.

ככל שמחממים יותר – מחזירים את ההשקעה מהר יותר. מה עושה מי שכבר יש לו הסקה מרכזית ורוצה לחסוך בשימוש בסולר?
אין שום בעיה. קל מאוד לעשות הסבה מסולר למשאבות חום וממשיכים להשתמש בתשתית הקיימת.

עיקרון הדחיסה שעומד בבסיס אנרגיית החשמל אשר אותה המפעילה משאבות חום חוסך בין 30% ל- 80% ביחס למערכות הסקה אחרות שעובדות על סולר, נפט וגז.

מדובר בחיסכון משמעותי באנרגיה, פי 12 מאשר חימום בסולר. ניתן להתקין את המשאבות הללו בכל דירת מגורים, בבתים משותפים, בוילות ובקוטג'ים. משאבות חום נחשבות למכשיר קומפקטי מאד המאפשר שליטה מרבית על חימום הבית וחימום מי הרחצה וכוללות בקרה אוטומטית של הטמפרטורה.

הפעולה של משאבות החום היא שקטה מאד וניתן להתקינן בצורה פשוטה. באמצעות משאבות חום ניתן לחמם את כל חלקי הבית בצורה אחידה דרך בקרה ושליטה מלאה על רמת החימום בבית.

משאבות חום לבית

מתאים לחימום מגורים, בריכות שחייה לצרכים תעשיתיים, מתאים גם לשיווק במספר גדלים.
משאבות חום משלבות חימום רדיאטורים וצנרת מתחת לרצפה עם אספקת מים חמים מיידית לכל הברזים, ללא הגבלת כמות.

בדירה נראים הראדיאטורים בלבד, אם אין צנרת תת רצפתית. מחוץ לדירה מורכב מכשיר הדומה בגדלו למנוע של מזגן קטן אסטתי ביותר ,
ניתן להתקנה תוך ניתוק או שיתוף ההסקה המרכזית תוך ניצול הצנרת הקיימת להסקת הדירה.

משאבות חום לבריכה

משאבות חום המופעלות על ידי אנרגיית חשמל בעיקרון הדחיסה הן חסכוניות וקומפקטיות ומיועדות הן עבור חימום מבנים והן עבור חימום מי בריכה ורחצה.

מהם היתרונות של משאבות חום לחימום בריכות?

מערכות משאבות חום ניתנות לשילוב במי רחצה חמים ומעניקות שלל פתרונות יעילים לצרכי חימום מגוונים. משאבות חום לבריכה פועלות על פי עיקרון הדחיסה ומאפשרות חיסכון אדיר שנע בין 30% ל- 80%, פי 12 מאשר מערכות חימום אחרות הפועלות על סולר, נפט, גז וכיוצא בזה.

מערכות אלו מעניקות שליטה מלאה על רמת החום של מי הבריכה, הרחצה או רמת החום בבית. מדובר במכשיר קומפקטי ויעיל הכולל בקרת טמפרטורה אוטומטית, פעולתו שקטה מאד וניתן להתקינו ולהפעילו בצורה פשוטה וקלה.

מערכת חימום ידידותית לסביבה

מערכת חימום ידידותית לסביבה

מערכת חימום ידידותית לסביבה חברת קולד פוינט מתמחה בייצור, אספקה והתקנה של מערכות חימום והסקה לבריכות ולבתים. החברה מספקת פתרונות חימום מתקדמים בצורה של משאבות חום ומזחם לבריכות, אשר מאפשרות חיסכון אדיר בהוצאות החימום.

קולד פוינט מציעה ללקוחותיה שירותי החלפה עבור גופי חימום קיימים, ומאפשרת התנתקות ממערכות הסקה מרכזיות לטובת מערכות חימום להסקה דירתית. פטנט המזחם הבלעדי לחברת קולד פוינט מאפשר ליהנות מחימום הבית בצורה אחידה וחימום מי הרחצה דרך חיסכון משמעותי בעלויות החשמל והאנרגיה.

זאת נעשה על ידי חיבור מערכת החימום התת רצפתית למזגן הביתי הקיים כאשר האנרגיה של המזגן לא מועברת דרך היחידה הפנימית שלו אלא היא מושבתת באמצעות מחשב המזחם בחורף, ומועברת למעשה דרך מערכת חימום המים התת רצפתית.

כך ניתן ליהנות מחימום הרבה יותר יעיל, נכון וכמובן חסכוני.

מהם השימושים האפשריים?

משאבות חום יכולות להתאים הן לבתי מגורים והן לבריכות שחייה.

הן משלבות חימום רדיאטורים וצנרת מתחת לרצפה המאפשרת אספקה מיידית של מים לכל הברזים מבלי הגבלות כמותיות.

משאבות חום לבריכות מהוות פיתרון אידיאלי שכן מדובר במכשיר חסכוני שאיננו כרוך בהוצאות שוטפות גבוהות בזכות שימוש בחשמל ויניקת אנרגיה סביבתית. משאבות אלו נחשבות לאמינות במיוחד עם סיכויים אפסיים לתקלות ובעיות.

משאבות חום מאפשרות אספקה יומיומית של מים בהתאם לדרישות בלבד. שימוש במשאבות חום לבריכה מאפשר בקרה ושליטה מלאה מתוך הבית עצמו על הדלקת המערכת, ויסות הטמפרטורות, כיבוי המערכות וכיוצא בזה.

שאלות נפוצות בתחום משאבות חום

מהי משאבת חום, ולמה היא משמשת?

מהי משאבת חום, ולמה היא משמשת?

משאבת חום נחשבת כיום לאחר מהפתרונות האקולוגיים הידידותיים ביותר לאיכות הסביבה. המשאבה מבוססת על ניצול של חום קיים בסביבה ובאמצעותה ניתן לחמם מי צריכה, לבצע הסקה מרכזית למוסדות ציבוריים ובתים פרטיים, חימום תת רצפתי ואספקה שוטפת של מים חמים למגוון תהליכי ייצור שונים בתעשייה. עיקרון הפעולה של משאבות חום מזכיר את זה של המזגנים והמקררים רק בצורה הפוכה. המשאבה סופחת חום מהאוויר ובעזרתו מחממת מים המיועדים לצרכים שונים כגון רחצה, רדיאטורים, בריכות דגים או בריכות שחייה / מקוואות, חימום תת רצפתי ועוד. משאבות חום חוסכות בעלויות החימום באופן משמעותי ובממוצע של 75% חיסכון להבדיל מחימום הנעשה באמצעות סולר או חשמל ובכ- 60% לעומת חימום בגז.

מהם היתרונות של שיטת החימום במשאבות חום?

מהם היתרונות של שיטת החימום במשאבות חום?

שיטת החימום על בסיסה פועלות משאבות חום נחשבת כיום למתקדמת במיוחד. יתרונותיה הרבים של שיטת החימום המאפיינת משאבות חום נעוצים בין השאר בניצול מרבי של האנרגיה הקיימת בסביבה. שיטת חימום זו מסייעת בנוסף להקטנת עלויות החימום בלא מעט אחוזים. משאבות חום הן ידידותיות לסביבה וכתוצאה מכך הפכו לפופולאריות בתקופה הנוכחית. באמצעות משאבות אלו ישנה אפשרות לעבוד בהתאם לכל שיטות החימום הנהוגות לרבות רדיאטורים או חימום תת רצפתי. על מנת להביא לשיפור וייעול במסגרת החימום הביתי ניתן לשלב את המערכות הללו עם קולטי שמש. התקנה של משאבות חום בבתים פרטיים יכולה להיעשות לצרכי שימוש בבריכות שחייה, ג'קוזי ודוד מים.

כיצד פועלות משאבות חום וכמה הן חוסכות?

כיצד פועלות משאבות חום וכמה הן חוסכות?

משאבות חום הן מערכות המשולבות במתקנים של מי רחצה חמים ומספקת מענה הולם בצורה של פתרונות חימום מקיפים לשלל צרכים. משאבת חום פועלת באמצעות אנרגיית חשמל על עיקרון דחיסה אשר מביא לחיסכון של בין 30% ל- 80% להבדיל מהסקה בנפט, סולר, גז או גופי חימום אחרים. משאבות חום ישנה מערכת בקרה ממוחשבת המאפשרת ליהנות מחימום אחיד בכל חללי הבית השונים דרך שליטה ובקרה מלאה על עוצמת החימום באזורים השונים שבבית. פעולותיה של המערכת לרבות המזחם הן שקטות במיוחד והתקנתן כמו כן הפעלתן היא נוחה ופשוטה להפליא.

מהו טווח העלויות והמחירים הממוצעים בתחום?

מהו טווח העלויות והמחירים הממוצעים בתחום?

חשוב לציין כי מערכות חימום והסקה כוללות כמה מתקנים ומכשירים שונים ולפיכך טווח העלויות הוא רחב ומשתנה בהתאם לסוג המכשיר ותפוקתו. מערכות אלו נחלקות לסוגים שונים של תנורים חשמליים כמו מפזר חום עם מנוע, קורן, מסייע חום- קונווקטור ורדיאטור שמן. לעומתם משאבת חום ומתקן לחימום תת רצפתי, נחשבים לזולים יותר כאשר המחיר הממוצע לאלף קק"ל ברוטו הוא הרבה יותר נמוך מקונווקטור חשמלי, תנורי נפש עם ארובה או פיירסייד, תנורי סולר עם ארובה או מתקן הסקה מרכזית, תנורי גז עם או ללא ארובה ועוד. המחיר הממוצע לאלף קק"ל ברוטו הגבוה ביותר בין מערכות החימום השונות הוא זה של תנור סולר עם ארובה.

מהו החיסכון המתקבל בשימוש עם משאבות חום?

מהו החיסכון המתקבל בשימוש עם משאבות חום?

לנוכח העלייה החדה במחירי החשמל והגז, ישנה חשיבות עליונה כיום לכל הנושא של החיסכון בשימוש עם משאבות חום. שימוש זה לא רק שמאפשר חימום אחיד בכל אזורי הבית השונים אלא גם מביא לחיסכון משמעותי בסך ההוצאות הנדרשות לחימום בקרב אנשים שבביתם ישנו מכשיר חימום הפועל על חשמל, סולר, גז או נפט. עלות ההתקנה היא יקרה אמנם, אולם על פי דעות מומחים ההשקעה מחזירה את עצמה בפרק זמן של ארבע שנים מקסימום מרגע ההתקנה, הדבר תלוי כמובן בדרגת השימוש במשאבה כך שחימום תדיר יותר עשוי להחזיר את ההשקעה במהירות גבוהה יותר.

מהם השימושים השונים של משאבות החום?

מהם השימושים השונים של משאבות החום?

משאבות חום מיועדות לשימושם של בתי מגורים פרטיים למטרות חימום, בריכות שחייה, צרכים תעשייתיים מגוונים. כמו כן ניתן לשווק את משאבות החום במגוון גדלים משתנים בהתאם לסוג השימוש. משאבות חום מיועדות לאספקה מיידית ושוטפת של מים חמים עבור כל הברזים במבנה, בין אם מדובר במבני מגורים פרטיים ובין אם מדובר בציבוריים. המשאבה משלבת בתוכה חימום רדיאטורים עם צנרת תת קרקעית שמאפשרת ליהנות מאספקת מים חמים ללא הגבלות על הכמות. השימוש במשאבות חום יכול להתאים לבתים עם בריכת שחייה, ג'קוזי או דודי מים הנדרשים לפתרונות חימום יעילים ומתקדמים.

מדוע משאבת חום נחשבת לאמצעי חימום אקולוגי ויעיל?

מדוע משאבת חום נחשבת לאמצעי חימום אקולוגי ויעיל?

משאבת חום היא אמצעי חימום ידידותי לסביבה ויעיל משום שלא מייצרת בעצמה את החום הדרוש אלא עושה שימוש בחום שכבר מצוי בסביבה. כל יחידת אנרגיה אחת מרשת החשמל מסוגלת לספק ארבע יחידות אנרגיה לצרכי חימום. חשוב לציין כי יתר אמצעי החימום למעט משאבות חום כמו למשל תנורי נפט, רדיאטורים, תנורים חשמליים, תנורי סולר וגז ועוד הסקות קונבנציונאליות מייצרים חום על ידי שריפה של דלקים, מה שגורם לזיהום רב משום שמדובר בין השאר בדלקים מתכלים דוגמת גז, מזוט, נפט ופחם. האנרגיה היחידה שמושקעת במסגרת פעילותה של משאבת החום נעשית למטרות חילוץ החום והעברתו מהאוויר למים.

מהו קהל היעד של משאבות החום בישראל?

מהו קהל היעד של משאבות החום בישראל?

משאבת חום היא פיתרון יעיל וייעודי הן למוסדות ציבוריים ומפעלי תעשייה והן למבני מגורים משותפים או בתים פרטיים. במבני מגורים משותפים או פרטיים ישנה אפשרות הסבה של מערכת החימום המתבססת על שימוש בגז או בסולר, או לחילופים ניתן להתקין את משאבת החום במבני מגורים שנמצאים בתהליכי בנייה או שיפוצים כלליים. במגזר העסקי והמוסדי, התפקיד של משאבות חום מסתכם לרוב בחימום של מי צריכה לקיבוצים, בתי מלון, מועדוני ספורט ונופש- קנטרי קלאב, כפרי נוער, מי בריכה, בריכות טיפוליות, מקוואות, מתקני ספא, בריכות דגים וכיוצא באלו.

מהי מערכת חימום תת רצפתי מבוססת משאבות חום?

מהי מערכת חימום תת רצפתי מבוססת משאבות חום?

מערכות חימום תת רצפתיות, כשמן כן הן, מותקנות מתחת לרצפה ובאמצעות משאבת מים מוזרמים דרכן מים מחוממים. חימום המים יתבצע עי משאבת חום(בעבר חוממו המים עי תנור ההסקה שיכול להיות מופעל על ידי חשמל, נפט, סולר או גז.) ישנה אפשרות לשלב מערכת חימום תת רצפתי עם כמה סוגים נוספים של חימום הנדרשים בבית כמו למשל רדיאטורים להתקנה באזורים אחרים במבנה המגורים, חימום מי צריכה, ג'קוזי, בריכות שחייה וכיוצא באלו. כל אלו עובדים על בסיס מקור זהה של אנרגיה. תכנון המערכת נעשה בהתאמה מרבית ומדויקת לדרישות הלקוח. להבדיל מכל מערכת חימום אחרת, מערכת חום תת רצפתי מספקת חימום נעים מכיוון שהמים העוברים דרכה בצנרת הם בטמפרטורה נמוכה ואחידה.

נתונים טכניים

נותנים טכניים לדגם של משאבות חום

גלריית עבודות

משאבת חום במפעל הרכבת משאבת חום במפעל הרכבת משאבת חום בניית משאבת חום במפעל בניית משאבת חום במפעל הרכבת משאבת חום

ניווט מהיר: חימום תת רצפתי | משאבות חום | הסקה | מזגנים

© 2018 כל הזכויות שמורות, קולד פוינט בע"מ. | כתובת: אהרון ברט 2, פתח תקווה | טלפון: 03-5495127 | פיתוח ואופטימיזציה

יצירת קשר
EN
03-5495127