פנה עכשיו לקבלת הצעת מחיר וייעוץ חינם!
 • מחירי משאבות חום במבצע למתקין
  3 קילוואט 5000 שח
  6 קילוואט 6000 שח
  8 קילוואט 8500 שח
 • מבצע למתקין

  משאבת חום לדוד מים המחמם את הדוד בחמישית ממחיר של גוף חימום
  כולל צג אלקטרוני המראה את טמפרטורה של הדוד

  ב - 3,000 ש"ח + מע"מ

 • מבצע

  הסקה לדירת 100 מטר הכוללת :
  מזחם, פריסת צנרת מתחת לריצוף, פיקוד מרכזי בעל תצוגת LCD

  ב - 24,000 ש"ח + מע"מ

 • מבצע

  הנחת צנרת תת ריצפתית לדירת 100 מטר מרובע
  כולל בידוד תקני F30 ,רשת מגולוונת , מרכזיה עם פקוד לכל חדר.

  ב- 12000 שח + מע"מ

  המבצע עד גמר המלאי

קראו על הפטנט הבלעדי שלנו - מס' פטנט 184810

כיצד פועל מזחם?

הסבר אודות משאבות חום

הסקה

הסקה מרכזית

חברת קולד פוינט בע"מ מציעה חלופות לתנורי סולר או גז לבניינים רבי קומות. חלופה אחת היא משאבת חום השואבת אנרגיה מהסביבה ומחממת את מי הרחצה או מי הסקה בעלות של פי 8 יותר זול מתנור סולר, או פי 4 יותר זול מתנור גז.

ישראל היא לא מדינה קרה מאד, או גשומה מאד ודווקא בדיוק בגלל שכולנו רגילים למזג האוויר החם רוב השנה, במעט חודשי החורף שישנם הקור שכן תוקף אותנו הוא מאד לא נעים. השימוש במזגן הוא יקר, לא בריא ולא כל כך מהנה, מזגן מייבש מאד, עושה כאבי ראש ולא באמת מותאם לחימום לאורך זמן, שלא לדבר על עלויות השימוש הגבוהות.

אנשים רבים נמנעים משימוש במזגן ומחפשים חלופות מתאימות יותר. קולד פוינט חימום מציגה לכם פתרונות חימום ייחודיים, מקצועיים ומעוצבים במיוחד כך שתוכלו לעבור את החורף הזה ואת יתר החורפים בעתיד בנעימות, חמימות, אסתטיקה מירבית ומבלי להוציא על כך הון עתק.

הסקה מרכזית יכולה להיות מורכבת מכמה גורמים שונים, יש הבוחרים להתקין חימום תת רצפתי בבית ובכך לספק חימום אחיד ונוח בכל הבית, יש המתקינים מערכת הסקה מרכזית באמצעות אח על בסיס גז או עץ, יש המתקינים את פטנט המזחם שלנו שהופך את המזגן למחמם איכותי וחסכוני על ידי שימוש במשאבות חום, ועוד.

פתרונות הסקה לבית

מוצרי קולד פוינט הינם מוצרי קצה מצרפת המתהדרים לא רק באיכות החימום אלה בטכנולוגיה מתקדמת, יעילות ונראות משגעת. אז אם כבר להתחמם, למה לא לעשות את זה בסטייל ? אנחנו מזמינים אתכם להנות ממבחר עשיר של מוצרי הסקה ייחודיים, איכותיים ומדליקים במיוחד.

תרמוסטטים, משאבות חום, מגנים ועוד מבחר מוצרים שיספקו לכם לא רק הסקה מירבית לבית ולמשרד אלא יהוו גם תוסף עיצובי מרשים וייחודי.

מה חשוב בבחירת פתרונות הסקה?

בעת בחירה של פתרונות חימום והסקה לבית אנחנו לוקחים בחשבון כמה קריטריונים. טיב ואיכות החימום הוא כנראה הקריטריון החשוב ביותר, אך אליו מצטרפים עוד כמה חשובים לא פחות כמו מידת הבטיחות של המוצר, כמות צריכת החשמל שלו, עלויות הרכישה, התפעול והתחזוקה שלו ונוספים.

חימום תת רצפתי בהסקה מרכזית, איך זה עובד?

מערכת שמותקנת מתחת לריצוף הבית, לרבות פרקטים, אריחי קרמיקה וכמעט כל סגנון ריצוף שקיים. באמצעות משאבות סחרור יבשות, הנשענות על מערכות הזרמת מים מתאפשרת הסקה מרכזית שמפזרת חום באופן אחיד ברחבי המרחב כולו. המערכת שקטה, יעילה ומאד כלכלית. מעל כל אלה, מדובר על מערכת בטיחותית במיוחד שלא תעמיד את בני הבית בפני סכנות של שריפה או סכנות אחרות. המערכת מאפשרת פיזור אחיד של חום, כאשר בכל חדר יותן טרמוסטט שיאפשר לשלוט על מידת החום בכל רגע נתון, מבלי תלות או השפעה של הטמפרטורה ביתר חדרי החלל.

אז באיזה מערכת הסקה כדאי לבחור?

התשובה היא תלויה בצרכי המשתמש, אם מערכת ההסקה תותקן בבית הרי שנרצה משהו שונה ממשרדים גדולים בהרבה, מומלץ יותר בבית להתקין חימום תת רצפתי ולקבל חימום איכותי ועמיד לאורך שנים שלא יוצר סכנה או מראה לא אסתטי בבית, ואילו במשרדי ענק הדבר פחות נפוץ ויותר משתמשים במיזוג מרכזי שעובר הסבה למערכת חימום. בכל דרך בה תבחרו מומלץ להתייעץ עמנו לפני הבחירה ואנו נעזור לכם להגיע להחלטה המתאימה ביותר לכם.

גלריית הסקה מרכזית לבית


מזגן שעבר הסבה להסקה מרכזית אח לחימום ביתי הסקה באמצעות מערכת מיזוג מרכזית הסקה של כלל הבית באמצעות חימום תת רצפתי

יצירת חום ונטרול קור – מלמטה כלפי מעלה

בהתאם לכך, מערכת חימום תת רצפתי נחשבת לאחת משיטות החימום היעילות ביותר מבין כל מערכות החימום המוכרות. בעוד שתנור חשמל, רדיאטורים של הסקה, מזגן או תנור נפט או גז פועלים לחימום ישיר של האוויר בבית, חימום תת רצפתי מנטרל תחילה את מקור הקור המרכזי בבית, והוא כמובן הרצפה הקרה, ודרך הרצפה עצמה מאפשר פיזור אחיד וקבוע של חום בכל רחבי הבית. מאחר ואוויר חם נוטה לעלות מעלה, מיקום מקור החום ברצפת הבית, מבטיח ניצול מיטבי של האנרגיה המושקעת בחימום.

פיזור אחיד של חום בכל חלקי הבית

כמובן שכל מערכת חימום תוכל בסופו של דבר להביא את הטמפרטורה בבית אל הרמה הרצויה, אך לא כל מערכת חימום תוכל לעשות זאת באותה מהירות ובאותה עלות. כך למשל, תנור חימום חשמלי מבוסס על יצירת חום באמצעות חשמל בלבד, ולכן נדרשת כמות גדולה של חשמל כדי לייצר מקור חום חזק דיו. לעומת זאת, מערכת חימום תת רצפתי מבוסס על חימום של מים העוברים בצינורות מתחת לרצפת הבית, ואלו בתורם מפזרים את החום לכל מקום שבו הטמפרטורה נמוכה יותר מטמפרטורת המים. באופן זה נוצר פיזור אחיד של החום בכל חלקי הבית.

מערכות חימום והתקנתן בבית

בהיבט של התקנת מערכות חימום, מן הסתם, תנור חשמלי, מפזר חום או תנור נפט הן מערכות החימום הפשוטות ביותר להתקנה, וכל שצריך לעשות הוא להציב אותן במקום כלשהו בבית ולהפעיל. ככל שעוברים למערכות חימום יעילות יותר הן בהיבט עלות והן בהיבט כיסוי מיטבי של שטח הבית, ההתקנה הולכת ונעשית יותר מורכבת. מזגן דורש התקנה מעט מורכבת, הסקת גז דורשת התקנה של צנרת מים בכל חלקי הבית, והתקנת חימום תת רצפתי דורשת התקנה של צנרת החימום מתחת לרצפת הבית. לכאורה, נשאלת השאלה למה להתקין מערכת כל כך מורכבת כשאפשר להשתמש במפזר חום.

מתקינים פעם אחת, נהנים שנים רבות קדימה

ובכן, התשובה היא שככל שהתקנת המערכת יותר מורכבת, כך מדובר גם במערכת טובה יותר, יעילה יותר, מחממת יותר ובסופו של דבר גם משתלמת יותר. מערכת חימום תת רצפתי אינה סובלת מן הסכנות של מערכות חשמליות ומערכות נפט. מערכת חימום תת רצפתי אינה דורשת חימום בנפרד לכל חדר, אלא מבטיחה טמפרטורה אחידה בכל חלקי הבית. מערכת חימום תת רצפתי משתלבת בצורה הטובה ביותר בעיצוב הבית, ולמעשה עושה את עבודתה כשהיא אינה נראית כלל וכלל לעין.

חימום באמצעות משאבות חום - זול ביותר להעברת אנרגיה

לבסוף, יש להזכיר גם את חומר הגלם שבאמצעותו מייצרים את אנרגיית החום, ובמקרה של רצפת חימום תת רצפתי, מדובר ביניקת אנרגיה חופשית הנמצאת בטבע, אנרגיה זו היא חומר הגלם הזול ביותר. כפי שאתם כבר יודעים זאת, השימוש בחשמל הינו להעברת האנרגיה מחוץ לבית לפנים הבית . אין במקרה זה יצירת בערה אלא העברה בלבד ולכן העלות היא הנמוכה מכל אמצעי אחר ליצירת אנרגיה. באמצעות מערכת חימום תת רצפתי המופעלת על משאבת חום , תוכלו להפעיל באופן חופשי את החימום בבית, מבלי לעשות חשבון לעלויות האנרגיה, או לפחות לא כפי שאתם עושים חשבון לכל הדלקה של תנור חשמלי או רדיאטור חשמלי או כל תנור גז או סולר בבית.

מדוע מערכת הסקה מרכזית עדיפה על פני פתרונות חימום אחרים?

החורף הישראלי הוא העתק חיוור של החורף האירופאי או הצפון אמריקאי. הגשמים מועטים, אך הימים קרים, במיוחד אם משווים לטמפרטורות הגבוהות של הקיץ. זאת הסיבה שרבים שסובלים מקור בחורף מחפשים אמצעי חימום יעילים, נעימים ולא יקרים. החום המופץ ע"י המזגן מייבש ומחניק, והשימוש בו יקר. פתרונות נוספים כמו חימום בגז או באמצעות רדיאטור התגלו כלא יעילים דיים או יקרים (רדיאטור) או מסוכנים (גז). חימום באמצעות הסקה מרכזית עונה על הדרישות של הצרכן הישראלי. הוא יעיל ונעים, הוא לא יקר לעומת פתרונות אחרים, הוא בריא ואסתטי, והוא פועל באמצעות משאבות חום.

שאלות נפוצות בתחום ההסקה המרכזית

מתי כדאי להתקין מערכת חימום תת רצפתי?

כעיקרון, עדיף להתקין מערכת חימום תת רצפתי בשלבי הבנייה של הבית או הדירה או בזמן שהיא עוברת שיפוץ. עם זאת, ניתן להשתמש בתשתית קיימת אם הייתה הסקה מרכזית לפני ההתקנה של מערכת חימום תת רצפתי. במידה ואף אחד מתנאים אלו אינו מתקיים יהיה על המתקינים לבצע את ההתקנה של המערכת בתנאים הקיימים. לרוב, אחד המתקינים יגיע לבדיקת המקום לפני שיחלו עבודות ההתקנה. חשוב שהמתקינים יהיו מתקינים מטעם החברה או כאלה שעובדים איתה ומגיעים מטעמה. בנוסף, מומלץ לבדוק האם המתקינים משתמשים בחומרים איכותיים בעת ההתקנה. איכות ההתקנה תשפיע ישירות על ההנאה שתפיקו ממערכת חימום מודרנית, חיסכונית ויעילה.

מהן משאבות חום וכיצד הן פועלות?

משאבות חום הינן מכונות איכותיות שבאמצעותן ניתן לתפעל שיטות חימום מתקדמות. למשאבת חום מספר יתרונות לעומת שיטות חימום אחרות, בעיקר בגלל שהיא מנצלת את האנרגיה הקיימת בסביבתה. בגלל שיטת החימום המתקדמת והיעילה, צרכנים יכולים לחסוך בעלויות של חשמל באחוזים רבים. משאבות חום ידידותיות לסביבה, מצב שהופך אותן לנפוצות ביותר. הן מתאימות לשימוש עם שיטות החימום המקובלות, כמו רדיאטורים, חימום תת רצפתי ועוד. ניתן גם לשלב את השימוש במשאבות חום עם קולטי שמש, שילוב שמשפר ומייעל את החימום הביתי. משאבות חום משמשות גם לחימום של הג'קוזי הביתי, בריכות שחייה, דוד מים ועוד.

מהם היתרונות של חימום תת רצפתי?

מערכת חימום תת רצפתי מותאמת להתקנה מתחת לריצוף הביתי, לרבות אריחי קרמיקה, פרקטים וסוגי ריצוף אחרים הקיימים היום בשוק. מערכת חימום תת רצפתי מופעלת ע"י משאבות סחרור יבשות. משאבות אלו נשענות על מערכת הזרמת מים. הסקה מרכזית ייחודית לשיטה זו מפזרת חום בצורה אחידה בכל מרחבי הבית או בכל מקום אחר שבו היא מותקנת. היתרונות של חימום תת רצפתי טמונים בעבודה השקטה, ביעילות ובחיסכון גדול בהוצאות החשמל. בנוסף, מדובר במערכת בטיחותית שאינה מעמידה את הבית ויושביו בפני סכנה של שריפה, או סכנה של זיהום אוויר, כמו מערכות גז וכדומה.

לפי אילו קריטריונים כדאי לבחור מערכת הסקה ביתית?

כאשר אנחנו צריכים לבחור מערכת הסקה ביתית עלינו לקחת בחשבון מספר קריטריונים. הקריטריון החשוב ביותר הוא טיב ואיכות המוצר, במקרה שלנו, סוג החימום. קריטריונים נוספים, שלא פחות חשובים, הם: מידת הבטיחות של סוג החימום, עלויות הרכישה, כמויות החשמל שהוא צורך, תפעול ותחזוקה בעת השימוש והעלויות שלו בימי הקיץ כשהוא אינו מופעל ועוד. היות ולכל משפחה יש צרכים שונים, הבחירה של סוג החימום תיעשה לפי עמידתו של מוצר מסוים בקריטריונים שהיא הציבה. במשך השנים הבחירה בחימום תת רצפתי מתבררת כבחירה היעילה, החיסכונית, הבטיחותית והזולה ביותר מבין כל המוצרים האחרים.

מה ההבדל בין מערכת חימום תת רצפתי למערכות אחרות?

ההבדל המהותי בין מערכת חימום תת רצפתי לבין סוגי חימום אחרים הוא אופן פיזור החימום של המערכת חימום תת רצפתי לבין פיזור החום של מערכות חימום אחרות. בעוד רדיאטורים, מזגנים, תנורי חשמל או נפט פועלים לחימום מיידי של הבית, חימום תת רצפתי מתרכז תחילה בנטרול של מקור הקור העיקרי אשר מגיע מהרצפה הקרה. התקנה של מערכת חימום תת רצפתי למעשה מנטרלת את מקור הקור ועושה פעולה הפוכה, היא הופכת את מקור הקור למקור חום, שמתפזר בצורה נעימה כלפי מעלה, מחמם את הגוף דרך כפות הרגליים ואת האווירה בבית כולו.

למה משתלם להתקין בבית מערכת חימום תת רצפתי?

אחד הנושאים המרכזיים והחשובים ביותר בעת רכישת מערכת חימום ביתית, הוא נושא העלויות. ההחלטה איזה סוג של חימום להתקין בבית מתייחסת לא רק לעלות של מערכת החימום עצמה, אלא בעלויות העתידיות. כלומר, אם אתם מתקינים מזגן מרכזי, השיקול המרכזי הוא כמה זה יעלה לכם בעתיד, קרי, עד כמה השימוש במזגן מייקר את חשבון החשמל. כאשר אתם מתקינים מערכת חימום תת רצפתי בבית, הוצאת ההתקנה תוחזר אליכם במשך כארבע שנים של חיסכון בעלויות החשמל. וזאת תלוי כמה אתם מחממים במשך החורף. ככל שאתם מחממים יותר, אתם מחזירים מהר יותר את עלויות ההתקנה.

האם מערכת חימום תת רצפתי יותר בטיחותית?

ההנחה הרווחת היא שככל שהתקנה של מערכת יותר מורכבת, זה סימן שהיא איכותית ויעילה יותר. ובסופו של דבר, גם יותר משתלמת מבחינה כלכלית. כעיקרון, מערכת חימום תת רצפתי פטורה מכל הסכנות הקיימות במערכות חשמליות המוכרות לנו, וכמובן ממערכות המופעלות באמצעות גז או נפט. בנוסף, המערכת מעניקה חימום אחיד לכל החדרים ומבטיחה טמפרטורה אחידה בכל חדרי הבית. אין חשש שמישהו השאיר תנור ספיראלות דולק באחד החדרים, אין פליטת גזים מסוכנת ואין הפרשי טמפרטורה בין החדרים השונים. מעבר לכך, מערכת חימום תת רצפתי משתלבת באופן מושלם בעיצוב הבית, בהיותה תת רצפתית.

כמה אצטרך להשקיע במערכת חימום תת רצפתי?

כעיקרון, חימום תת רצפתי מתבצע באמצעות משאבות חום שיונקות את כוחן מהאנרגיה החופשית המצויה בטבע. אנרגיה היא למעשה חומר הגלם הזול ביותר המוכר לנו היום. במקרה של מערכות חימום ביתיות, חימום באמצעות משאבות חום מצטייר כזול ביותר וגם הבריא ביותר. במקום להפעיל את הרדיאטורים, את תנורי החשמל השונים ואת המזגן שזוללים חשמל, או לחילופין להשתמש בתנורי נפט או גז, אתם משתמשים בחימום שהוא לגמרי מושתת על ניצול אנרגיה טבעית. החיסכון בחשמל מתבטא מיידית בחשבונות החשמל השפויים שאתם מקבלים וכמובן, שאסור לשכוח את התרומה הנהדרת לאיכות הסביבה, כשאתם אינכם משתמשים באנרגית החשמל המזיקה.

כיצד מפעילים מערכת חימום תת רצפתי?

מערכת חימום תת רצפתי עובדת באמצעות משאבות חום אשר מעבירות חום בצורה אחידה דרך הצינורות המותקנים מתחת לאריחים או לפרקטים. משאבות החום מעניקות חימום אחיד למרחב הביתי, ללא הבדלים בפריסת החום בחדרים השונים. מערכת בקרה ממוחשבת אחראית על שליטה ובקרה של רמת החימום בכל אזורי הבית. מדובר במערכת המשלבת טכנולוגיות מתקדמות ביותר עם ניצול מקסימאלי של אנרגיות טבעיות. המערכת מתאימה לדירות שהחימום מגיע מאמצעי חימום מוכרים, תנורי נפט או חשמל, רדיאטורים, מזגנים וכו'. בדירות שהיום קיימת הסקה מרכזית ניתן להחליף אותה בהסקה דירתית של מערכת חימום תת רצפתי, שהיא הרבה יותר יעילה, זולה ומתקדמת.

ניווט מהיר: חימום תת רצפתי | משאבות חום | הסקה | מזגנים

© 2017 כל הזכויות שמורות, קולד פוינט בע"מ. | כתובת: אהרון ברט 2, פתח תקווה | טלפון: 072-3944840 | פיתוח ואופטימיזציה

יצירת קשר
EN
072-3944840