פנה עכשיו לקבלת הצעת מחיר וייעוץ חינם!
 • מחירי משאבות חום במבצע למתקין
  3 קילוואט 5000 שח
  6 קילוואט 6000 שח
  8 קילוואט 8500 שח
 • מבצע למתקין

  משאבת חום לדוד מים המחמם את הדוד בחמישית ממחיר של גוף חימום
  כולל צג אלקטרוני המראה את טמפרטורה של הדוד

  ב - 3,000 ש"ח + מע"מ

 • מבצע

  הסקה לדירת 100 מטר הכוללת :
  מזחם, פריסת צנרת מתחת לריצוף, פיקוד מרכזי בעל תצוגת LCD

  ב - 24,000 ש"ח + מע"מ

 • מבצע

  הנחת צנרת תת ריצפתית לדירת 100 מטר מרובע
  כולל בידוד תקני F30 ,רשת מגולוונת , מרכזיה עם פקוד לכל חדר.

  ב- 12000 שח + מע"מ

  המבצע עד גמר המלאי

קראו על הפטנט הבלעדי שלנו - מס' פטנט 184810

כיצד פועל מזחם?

הסבר אודות משאבות חום

המחיר והעלויות של המערכת לחימום תת רצפתי

המחיר והעלויות של המערכת לחימום תת רצפתי

חימום תת רצפתי היא שיטת החימום המשתלמת ביותר, השאלה היא מה זה אומר משתלם? מה יחס העלויות בינה ובין שיטות אחרות?

חימום בית בעונת החורף הוא אמנם תהליך הדורש אנרגיה רבה, אך עצם העובדה שנדרשת כמות גדולה של אנרגיה, לאו דווקא אומרת שהאנרגיה הזאת צריכה להיות יקרה. מערכות חימום שונות מיישמות שיטות שונות של חימום, שיטות המבוססות על חומרי גלם שונים ליצירת אנרגיה, ובהתאם לכך נקבעת גם רמת המחיר של יצירת האנרגיה. את המחיר של תהליך חימום אפשר לחשב בצורה מתמטית למדי באמצעות נוסחאות מעט מורכבות, אך אם תכנסו לאתר האינטרנט של משרד האנרגיה, תוכלו לבצע חישוב מהיר של מחיר החימום.

עלות וכמות חומר הגלם לייצור אנרגיה

חישוב מחיר של תהליך חימום מתחיל כמובן בעלות חומר הגלם שבאמצעותו מייצרים את אנרגיית החום. באופן כללי, נפט נחשב לחומר הגלם היקר ביותר, לאחריו חשמל ולבסוף גז הנחשב לחומר הגלם הזול ביותר לייצור אנרגיה. אחרי שאמרנו את זה, יש לקחת בחשבון גם את כמות חומר הגלם הנדרש על מנת לייצר כמות מסוימת של חום. את רמת אנרגיית החום הנוצרת ניתן למדוד ביחידות הנקראות קילו קלוריות לשעה, כשלכל קילו קלוריות אחד לשעה יש להשקיע כמות מסוימת של אנרגיה, ובהתאם לכך כמות מסוימת של חומר הגלם ממנו מייצרים את האנרגיה.

שורה של משתנים המשפיעים על עלויות החימום

המחיר שתשלמו על תהליך החימום תלוי בעוד שורה של משתנים כדוגמת: המקום בו אתם גרים, כשמגורים באזור החוף ידרשו מכם פחות אנרגיה לחימום הבית מאשר מגורים בהרי ירושלים למשל, או בכל אזור הררי אחר. הקומה בה אתם מתגוררים גם היא משפיעה על רמת האנרגיה הנדרשת לחימום הבית, כשמגורים בקומה תחתונה או בקומה עליונה, יאלצו אתכם להשקיע יותר אנרגיה בחימום הבית, מאשר מגורים בקומות אמצעיות. לבסוף, רמת הבידוד והאיטום בבית גם היא משפיעה ישירות על תהליך החימום. בתים שאין בהם בידוד תרמי ו/או איטום של חלונות ודלתות, יאלצו להשקיע אנרגיה רבה יותר כדי להגיע לאותה רמת חום שמגיעים אליה בתים מבודדים ואטומים עם כמות אנרגיה נמוכה יותר.

בבית שלכם, כפי שהוא והיכן שהוא – חימום תת רצפתי הוא הזול ביותר

את מקום המגורים שלכם אתם לא צפויים להעתיק, וכך גם לא לעבור מקומה אחרונה לקומה אמצעית בבניין, על כן, מה שנותר לכם הוא לבודד את הבית ולאטום אותו כנדרש, אך יותר מכל, לבחור את מערכת החימום היעילה והמשתלמת ביותר, ובהיבט זה אין ספק שמדובר על מערכת חימום תת רצפתי. מערכת זו מבוססת על העברת אנרגיה קיימת בטבע בחוץ בעזרת  משאבת חום לתוך הבית. המערכת מבצעת שתי פעולות במקביל: היא מנטרלת את מקור הקור הגדול ביותר בבית, והוא הרצפה, והיא מפזרת חום בדיוק בצורה בה חום צריך להתפזר בחלל החדר, קרי מלמטה למעלה.

לחמם יותר או לשלם פחות, אתם בוחרים

בהתאם לכך, אם יש לכם מערכת חימום תת רצפתי, תוכלו להחליט שאתם משקיעים את אותה כמות של כסף כפי שהייתם משקיעים בחימום הבית באמצעות חשמל, ואז תוכלו לחמם את הבית לאורך כל היום, וליהנות מטמפרטורה נוחה ובידוד מוחלט מן הקור שבחוץ גם בשעות הלילה. לעומת זאת, אם תרצו לחסוך, תוכלו להשקיע כמות נמוכה הרבה יותר של כסף על מנת לחמם את הבית באותה רמה של מערכות חשמל.


מעוניינים לדעת עוד? בקרו בעמוד חימום תת רצפתי - לחצו כאן למעבר לעמוד חימום תת רצפתי

ניווט מהיר: חימום תת רצפתי | משאבות חום | הסקה | מזגנים

© 2018 כל הזכויות שמורות, קולד פוינט בע"מ. | כתובת: אהרון ברט 2, פתח תקווה | טלפון: 03-5495127 | פיתוח ואופטימיזציה

יצירת קשר
EN
03-5495127